KONCERT KATARÍNY ŠEVČÍKOVÉ- ZRUŠENO

koncert harfa 28_10

KONCERT KATARÍNY ŠEVČÍKOVÉ JE BOHUŽEL ZRUŠEN.

Prosíme, rezervujte si místo buď na 16:00 nebo na 18:00. Koncerty proběhnou v altánu knihovny.

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře a již pravidelně několik let ročně doprovází tóny harfy více jako 400 akcí, koncertů, gala večerů, privátních eventů. Věnuje se také i produkci relaxačního charakteru a muzikoterapii v lázeňských městech pro pohlazení těla i duše hudbou. Interpretuje nejen tvorbu klasické hudby různých období, ale také hudbu jiných žánrů (pop, folk, jazz a také filmovou hudbu v úpravě pro harfu).

Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

Program koncertu
Klasická hudba od renesance přes  baroko až po hudbu 21.století a nebudou chybět ani staré keltské a orientální melodie pro sólo harfu.
Harfa je jeden z nejstarších hudebních nástrojů vůbec a právě o její historii a také způsobu hraní se dovíte v průběhu koncertu hodně zajímavých  informaci.