24. 6. KONCERT- JITKY SMUTNÉ a DIVADLO PRO DĚTI

KONCERT:

V sobotu 24. 6. 2023 v rámci doprovodného programu Krajkářských slavností proběhne koncert autorských písniček JITKY SMUTNÉ a TEREZY NEKUDOVÉ za doprovodu kytaristů MILANA, MATĚJE a JAKUBA KRAMAROVIČOVÝCH.

Ukázka z vystoupení

Koncert proběhne od 15:00 na schodech pod knihovnou (z ulice Voříškova). Vstupné je zdarma. S sebou doporučujeme vzít polštářek na sezení, deku, případně pláštěnku.

Před koncertem můžete navštívit ostatní části doprovodného programu na náměstí (stánek pivovaru CLOCK, občerstvení, kreativní dílna, aribrush a další ) a v Městské knihovně Vamberk (divadlo v zahradě, knihovnická kavárna, výstava, altán)

DIVADLO PRO DĚTI

V sobotu 24. 6. v 10:00 začne v zahradě knihovny (Voříškova 84) loutkové divadlo pro děti O Malence.

V případě velmi nepříznivého počasí Vás budeme informovat o změnách místa konání.

Informace o programu celých slavnostní.

Program nabídne Městský klub Sokolovna, Muzeum Krajky, Krajkářská škola a radnice. (prodej rukodělných výrobků, výstavy, vernisáže apod.)